در کنار ما

کمی بیشتر درباره ما بدانید

در زندگی پرمشغله امروزی، ما به دنبال راه حل های آسان و کم خرج برای رفع مشکلات هستیم. یکی از این موارد روغن جوانه گندم می باشد که برای بر طرف کردن بسیاری از مشکلات پوستی مناسب بوده و کم هزینه می باشد. روغن جوانه گندم دارای خواص آنتی اکسیدان بوده و به کاهش علائم پیری مانند خطوط و چین و چروک ها کمک می کند و همچنین علائم پیری زودرس را کاهش می دهد. این روغن بافت پوست و مو را حفظ می کند و حتی پوست شما را از آسیب محافظت می کند.

من رضا اسلامی نیا هستم، صاحب امتیاز فروشگاه اینترنتی توسکا

چندین سال در زمینه طب سنتی و خرید و فروش گیاهان دارویی تجربه فعالیت دارم. طی سال های متمادی با تولید کنندگان مختلف محصولات طبیعی آشنا شده و محصولات آن ها را تست نموده ام، در ضمن خودم تولید کننده روغن های گیاهی با کیفیت بسیار بالا و ضمانت برگشت محصول در صورت نارضایتی هستم. هدف من از تاسیس این فروشگاه ارائه محصولات سلامت و با کیفیت طبیعی به هموطنانم هست.

گروه بازرگانی توسکا دارای تجربه کافی در تولید روغن های گیاهی کاملا طبیعی مانند روغن بنفشه، جوانه گندم و سیر و… برای رفع انواع مشکلات پوستی، درد های عضلاتی، سر درد و سینوزیت می باشد و به همین منظور فروشگاه اینترنتی قابل اعتماد برای ارائه مستقیم محصولات خود و محصولات سلامت دیگر مانند سویق و نوره و.. به مشتریان عزیز نموده است.

تمامی روغن های تولیدی از نوع پایه ای بوده و در زمان 40 روزه تولید می گردند. روغن های پایه مورد استفاده روغن زیتون درجه یک و روغن کنجد می باشند که برای این منظور از انواع مرغوب و با کیفیت بدون مواد شیمیایی استفاده می گردد.

در صورت نارضایتی

در صورت نارضایتی از محصول ضمانت برگشت محصول برای توسکا وجود دارد.

اعتماد خرید

ای نماد ضامن اطمینان در خرید و کیفیت محصول ارائه شده می باشد که توسکا آن را داراست.

ارائه خدمات بی نظیر

مهمترین مسئله برای خرید محصولات آرایشی و بهداشتی، اصالت کیفیت می باشد که ما در توسکا ضامن آن هستیم.

سوالات متداول

محصولات توسکا از چه طریقی ارسال می شوند؟

امکان ارسال کلیه محصولات از طریق پست، تیپاکس و باربری وجود دارد.

مدت زمان ارسال محصول چقدر است؟

مدت زمان ارسال محصولات توسکا بین 1 تا 4 روز کاری می باشد.

آیا روغن های گیاهی توسکا حاوی مواد شیمیایی هستند؟

خیر، محصولات گیاهی توسکا کاملا طبیعی بوده و از مواد با کیفیت بالا تولید گردیده اند.

اطلاعات تماس